2011 spalio 6-9 dienomis Kauno miesto centre vyks šeštasis tarptautinis multimedia meno ir muzikos festivalis Centras11.

Penkis metus nuo 2002 m. sėkmingai egzistavęs ir tiek pat metų ilsėjęsis tarptautinis multimedia meno ir muzikos festivalis „Centras” vėl kviečia visus susitikti įvairiose Kauno centro erdvėse. Organizatorių teigimu šio festivalio ašis – kūryba ir mintys, kurios siejasi su naujausiomis technologijomis ir audiovizualine sinteze.

Spalio 6 d. Kauno miesto centre, bus skaitomos paskaitos, diskutuojama apie naujausių technologijų įtaką asmeniniam gyvenimui ir netolimas jų vizijas.  Antroji ir trečioji festivalio dienos skiriamos atviroms kūrybinėms dirbtuvėms, kurias ves “Centro“ senbuviai Titas Petrikis, Darius Gerulaitis, PB8 ir  naujokė iš Olandijos Rosa Menkman (jau pelniusi lietuvių simpatijas). Šios  progresyvios video menininkės-tyrinėtojos įkvėpimo šaltinis – skaitmeninės klaidos, atsitiktinumai bei jų estetinė vertė.

Spalio 8 dieną Centras11 išskleis gausią gyvų pasirodymų puokštę buvusiame kino teatre “Kanklės“, dabar daugeliui žinomoje meno namų erdvėje. Pagrindinę sceną čia dalinsis kaip visuomet tikslūs Fusedmarc , dar kartą rudeniškai subrendę AVaspo, maestro Giedrius Kuprevičius ir kanadietis Holzkopf.

Centras11 skatina menininkus kurti bendrus projektus ir eksperimentuoti, todėl džiugu pranešti, jog Kristijonas Lučinskas, projekto “Driezhas“ autorius, pasirodys kartu su videožokėjais Oro pagalvės, bei savo audiovizualinį pasirodymą pristatys Arūnas Gaulia ir Tomas Balnys (a_g ir migla). Vakarą antrojoje scenoje išcentrins Girių Dvasios, Stereodreams (a.k.a. Picturesque Episodes), Gintas K. ir Juodo, Patris ir kiti kūrybiški atlikėjai, kurios organizatoriai žada paskelbti netrukus “Centro“ virtualiuose namuose.

Festivalis Centras11 kviečia aktyviai dalyvauti festivalio programoje ir sekti naujienas ne tik online, bet ir offline.

www.cntrs.lt

Centras facebook’e

Reklama